Vichy Neovadiol Magistral vyživujúci balzam 75 ml

75 ml

• vyborny pre citlivu plet

Som veľmi spokojná

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

Pre ženskú pleť obzvlášť účinný na jej regeneráciu. Po použití je pleť vláčna, nie mastná. Odporúčam ženám po menopauze.

Typ výrobku
balzamy
Určenie
pre ženy
Objem
75 ml

VICHY NEOVADIOL MAGISTRAL Vyživujúci balzam 75ml

Vyživujúci balzam s obsahom revitalizačných olejov pre okamžitý pocit komfortu a pružnej pleti.

Je určený pre všetky ženy po menopauze, ktoré chcú účinne bojovať proti strate hustoty pleti, scitliveniu a vysušeniu pleti v dôsledku menopauzy.Navracia líčkam plnosť, pleti pružnosť.

• Hypoalergénne
  • Testované pod dermatologickou kontrolou.
  • Bez parabénov
  • S upokojujúcou a posilňujúcou Termálnou vodou z Vichy.
  • Nezanecháva pleť lesklú ani mastnú.

Účinné látky: Proteic Gf + Pro-Xylane + Omega3-6-9 mastné kyseliny + termálna voda z

Vichy

Použitie: Naneste na tvár každý deň ráno a/alebo večer.

• vyborny pre citlivu plet

Som veľmi spokojná

• vyhovuje mi
  • , zakúpené v Dr.Max lekáreň

používam dlhodobo, dobre sa vstrebáva, nezanecháva pocit masnoty, vhodný pod mejkap, nespôsobuje mi na citlivej pleti podráždenie ani začervenanie..
    pekné a praktické balenie, krém je možné z krabičky bez námahy úplne vyspotrebovať.

• dlhoročné skúsensti

super krémy, zbožňujem konmetiku Vichy

• Krém pre zrelú pleť

• príjemne vonia
    • veľmi dobre sa vstrebáva do pleti
    • krém som si objednala po tom, čo sa mi dostali na vyskúšanie vzorky. Som veľmi spokojná, krém je na moju pleť veľmi vhodný, príjemný, používam aj na krk a dekolt. Pleť je po použití krému jemná. Tento krém jej robí veľmi dobre. Mám 51 rokov a myslím, že krém dáva pleti to, čo výrobca sľubuje. Som veľmi spokojná. Navyše som ho kúpila vo väčšom balení a za veľmi dobrú cenu.
    • žiadnu som zatiaľ nenašla

maximálne spokojná s kvalitou krému ale aj s cenou. Odporúčam. Ak by sa mi dostali vzorky aj iných produktov z tejto rady, určite by som vyskúšala. Tento používam aj ráno aj večer.

• , zakúpené v Notino

Po použití vyživujúceho balzamu mám skvelú pleť a tento pocit vydží celý deň. Pokožka na dotyk nie je mastná, je hebká. Túto značku používam už dlho. Niekedy som vyskúšala aj iné , ale vždy som sa vrátila k tejto. Pre moju pleť je to jednotka. Cena zodpovedá kvalite.