Vichy Idéalia denný a nočný protivráskový krém pre normálnu až zmiešanú pleť 50 ml

Typ výrobku
Typ pleti
pre zmiešanú pleť
Bez parabénov

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

• Produkt používam ešte krátko, ale už teraz môžem povedať že vyhovuje mojej pleti, ktorá je zmiešaná a citlivá na každú novú kozmetiku.
    • Ľahká konzistencia

denný a nočný
Typ pleti
pre zmiešanú pleť
Bez parabénov

Vichy Idéalia Smoothing Cream Normal Skin - denní krém s vyhlazujícím a rozjaňujícím účinkem

Vyhlazující a rozjasňující péče pro normální a smíšenou pleť.

S Kombuchou, aktivním výtežkem z čaje.…

• , zakúpené v Vaša Lekáreň

osvedčená kvalita

• , zakúpené v Pilulka24.sk

• Hydratuje
  • , zakúpené v Dr.Max lekáreň

Skúšala som pred nákupom vzorku, takže som sa nebála si krém objednať. Veľmi príjemná textúra aj vôňa. Sedí môjmu typu pleti.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

ľahký a výborne vstrebateľný krém ako na deň aj na noc

• , zakúpené v Najlekaren.eu

• ľahké zloženie a pekná vôňa
  • , zakúpené v Notino

• kvalitný krém, dostatočne mastný a hebký, pleť ostáva vláčna, a redukuje sa počet vrások, tvár pôsobí mladistvejšie

Krém používam pravidelne, som s ním veľmi spokojná, je vhodný pre zrelú pleť skúr zmiešaný typ

• , zakúpené v Najlekaren.eu

krém je naozaj výborný

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• nie je mastny a dobre sa vstrebava, neostavaju po nom ziadne ffaky a prijemna vôna
    • lebo som uz mala tento krem,ale v predajni sa mi zdal drahy a tu bol so zlavou

prijatelna cena a dobra kvalita
    rano a vecer je plat jemna a hebka
    pouziva sa vyborne a vsaje rychlo do pokozky
    odporucala by som tento vyrobok,je velmi kvalitny a dobre sa pouziva

• IDEALNA
    • NIC