Diet Esthetic Snakeactive Antiwrinkle Cream Všechny typy pleti 50 ml

Krém na tvár s hadím jedom účinne bojuje proti mimickým vráskam a udržuje pleť pružnú a rozjasnenú. Popis:Dozrievanie pleti ovplyvňuje mnoho faktorov. Nesprávna životospráva,...
Doporučená ponuka Notino

denný
Typ pleti
pre všetky typy pleti

• , zakúpené v ELNINO.SK

Príjemný krém, mne jeho vôňa neprekáža, zo začiatku som cítila trochu také “štipkanie”, po chvíľke to prejde. Mám 52 rokov tak nečakám že ma kozmetika “vyžehlí” ale mojej pleti vyhovuje, dostane asi čo potrebuje a je pekná.

• Perfektný krém

Použitie
denný
Typ pleti
pre všetky typy pleti

Popis:Dozrievanie pleti ovplyvňuje mnoho faktorov. Nesprávna životospráva, fajčenie, ale aj vek prispievajú k tvorbe kožných záhybov, vrások, ktoré sa vyskytujú v okolí očných viečok, čela a úst. Čas však môžeme zastaviť s pomocou kvalitného liftingového krému, ktorý obsahuje novinku medzi prísadami v kozmetike- hadí jed.

Hadí jed sa tiež označuje aj ako prírodný botox. Jeho čaru už podľahla nejedna hollywoodska herečka a teraz sa tento trend šíri do našich končín. V porovnaní s klasickým botoxom, nezanecháva v niektorých prípadoch nenapraviteľné dôsledky, ale zato je rovnako účinný.

Krém Snakeactive obsahuje 4% syntetický hadí jed SYN-AKE, ktorého účinnosť je podloženáklinickouštúdiou. Šetrné zloženie krému, bez parabénov a olejov, umožňuje jeho používanie aj osobám s citlivou pleťou. Hadí krém je určený pre mužov aj ženy. Navyše, na pleti ostáva jemná a nevtieravá vôňa tahitskej gardénie.

• Aktívne látky:Extrakt z hadieho jedu
  • Účinky:Výťažok z hadieho jedu uvoľňuje svalový tonus, vďaka čomu je pleť okamžite vypnutá. Pravidelné používanie hadieho krému, aspoň dvakrát denne, redukuje očné vrásky, vrásky nad hornou perou a vrásky na čele. Zároveň zamedzuje vzniku nových mimických vrások.
  • Typ pleti:Krém je vhodný pre všetky typy pleti.
  • Vek:40+
  • Použitie:Krém nanášajte každý večer na čistú pleť. V prípade potreby môžete opakovať kedykoľvek počas dňa, najmä ak potrebujete napnúť pleť, napríklad pred líčením na významnú udalosť.Zloženie:Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Powder (Aloe Vera Gel)*, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate SE, Rosa Moschata Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Octyldodecanol, Propanediol, Hydrozed Collagen, Ceteth-20, Cara Alba (Beeswax), Kojic Dipalmitate, Dipeptite Diaminobutyroyl Benzilamide Diacetate, Hydrozed Elastin, Zea Mays (Corn) Oil, Glycerine Soja (Soyabean) Seed Extract, Inositol, Retinol, Biotin, Calcium Pantothenate, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Dimethiconol, Benzophenone-3 (Oxybenzone), Sodium PCA, Alcohol Denat. C30-45 Alkyl, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, PEG-60 Hydrogenated Castrol Oil, PEG-20 Castrol Oil, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Sodium Chloride, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carbocaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin, Phenoxyethanol, DMDM Hydration, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 19140 (Ywllow 5), CI 15985 (Yellow 6), CI 47005 (Acid Yellow 3), CI 16255 (Acid Red 18), CI 28440 (Brilliant Black 1).

Výrobca/dovozca do EU:

Allnature s.r.o.

Hradec Králové, Česko.

Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 94 305 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Perfektný krém

Doporučujem

• neviem ešte opísať, používam krátko
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Prezdravie.sk

• najlepší čo som zatial mal, hydratuje jak svina, celý som hydratovaný
  • , zakúpené v Bio3000

Zatiaľ nemôžem písať účinky na pleť, ale vzhľadom k zloženiu bude určite fajn.

• Vôňa
    • Kvalita
  • , zakúpené v Bio3000

• sťahuje póry, a je nemastný
    • pre mňa trochu slabý, lebo mám 57 rokov a tento je od 40 rokov,

Krém je asi pre mladších, ale neviem, či sa aj robia silnejšie produkty na môj vek. Ale zhrnutie, som skutočne spokojná

• Používam už delší dobu a 100%spokojená

Používám delší dobu a jen doporučuji ,dobrá cena a vyborný produkt !

• , zakúpené v Elixi.sk

• kvalitné zloženie krému
    • výborná cena

Vybrala som si uvedený krém lebo obsahuje hadí jed.
    Používam ho asi 2 týždne a som s ním spokojná, príjemne vonia, ľahko sa rozotiera a je vhodný aj pod make up. Krém odporúčam vyskúšať. Kvalita za dobrú cenu.

• , zakúpené v EUROPARFUMY.SK

• dobrý ľahko vtierateľný a nemastný krém

som spokojná s týmto produktom a odporúčam na suchú pleť