Bioderma Matriciane krém prvé vrásky (+25) (Matriciane Multi-Défensé, Biovitalising Matrix Cream) 30 ml

Typ výrobku

Odporúčam
    Ľahko rozotierateľný,
    jemný
    vydržal mi tri mesiace pri každodennom používaní
    a samozrejme výsledky na 1 :)

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• primeraná hydratácia, vhodný aj pre citlivú pleť, príjemný krém

Krém používam už dlhšie. Vzhľadom k tomu, že mám veľmi citlivú pleť, mám ozaj problém nájsť vhodný krém a práve tento je super. Odporúčam ho ženám s podobným problémom.

• , zakúpené v Najlekaren.eu

• tvar dekolt krk po pouziti 4-5 dni ovela hladsie, jednotna farba pleti ziadna cerven a ziadne kruhy pod ocami aj napriek nedostatku spanku, ovela krajsia plet zdrava..
    • nemam

Objem
30 ml
Typ pleti
pre citlivú pleť

Bioderma MATRICIANE Multi-Defense je revitalizačný krém na prvé známky starnutia pleti, vrásky a jemné vrásky. Určené pre unavenú pleť bez jasu a vitality. Vhodný aj ako starostlivosť medzi dermatologickými zákrokmi. Revitalizačný matrix krém, MATRICIANE Multi-Defense, posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti a chráni ju pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. (znečistenie, stres, smog, ...), ktoré ohrozujú jej mladistvý vzhľad a urýchľujú prvé prejavy starnutia pleti. Vďaka obsahu Matricium poskytuje pleti základné živiny a stimuluje bunkovú regeneráciu.

Navyše obsahuje CARNOSINE, silný antioxidant, predchádzajúci starnutiu kožného tkaniva a podporujúci udržanie jasu a elasticity pokožky.

Pravidelným používaním Matriciane Mulit-Défense sa pokožka revitalizuje a opäť získa prirodzený mladistvý vzhľad, jas a sviežosť. Jeho krémová a osviežujúca textúra zanecháva pokožku jemnú a hodvábnu. Aplikujte ráno a / alebo večer na dokonale očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Ideálne v kombinácii s koncentrovaným Matriciane Sérum, s vysoko regeneračným účinkom.

• , zakúpené v Dermocentrum.sk

Odporúčam
    Ľahko rozotierateľný,
    jemný
    vydržal mi tri mesiace pri každodennom používaní
    a samozrejme výsledky na 1 :)

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• primeraná hydratácia, vhodný aj pre citlivú pleť, príjemný krém

• Do svojej pravidelnej starostlivosti o pokožku som zaradila krémik od Biodermy určený pre ženy staršie ako 25 rokov Matr...

Zobraziť celú recenziu na makeupaddict-blog.blogspot.sk

• , zakúpené v Najlekaren.eu

• nemam

velmi spokojna

• , zakúpené v Pilulka24.sk

• nemastí
    • pekne vonia
    • som spokojná
    • dlho vydrží
    • nemám žiadne, určite existujú aj kvalitnejšie krémy, ale v tejto cenovej kategórii je top

myslím že pre kategóriu 25+ je to ideálny krém