Bioderma Matriciane Fermete 30 ml

• neviem

super

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Mám veľmi citlivú pleť a tento krém veľmi dobre znášam

Tento krém odporúčam. Je veľmi dobrý aj na veľmi citlivú pleť.

• , zakúpené v Notino

objednala som ho prvý krát a som spokojná, hneď po použití cítiť vypnutie a spevnenie pleti

Typ výrobku
Použitie
denný
Typ pleti
pre citlivú pleť

Bioderma Matriciane Fermeté Liftingový krém na pleť nemajú hutnosť. Pre vekovú kategóriu 45 + Krém je určený pre pleť so stratou hutnosti a jasu, ktorá má uvoľnenú kožu a hlboké vrásky. Bioderma Matriciane krém je výrobok určený k boju proti vráskam alebo pre regeneráciu pokožky po dermatologickej liečbe (peeling, laser, ...). Vlastnosti a výsledky: Pokožka, živý mikroekosystém sa mení spolu s vekom, stráca svoje vlastnosti a vitalitu. Kolagénové vlákna pleti sa oslabujú a pleť v tvári povadá a stráca kontúry. Liftingový krém Matriciane Fermeté v sebe spája energizujúce účinky matriciam a povrchové účinky unikátnych aktívnych dermatologických látok, ktoré navracia pleti jej hutnosť. Vďaka obsahu látky Matricium dodáva pokožke nevyhnutné biomimetrické zložky, ktoré stimulujú regeneráciu buniek. Spojenie biopolymérov a tetrapeptid stimuluje biosyntézu prirodzených vlákien a dodáva okamžitý liftingový efekt. Látka Ectoin, ktorú výrobok obsahuje, tvoria prirodzenú bioochranu buniek a tým zvyšuje ochranou bariéru pleti. Neupcháva póry, je hypoalergénny a vhodný aj na citlivú pokožku. Medicínsky preukázané výsledky: Po mesiaci každodenného používania je viditeľné značné zníženie vrások. Pleť je hutnejšie a navracia sa jej prirodzený tón. Kontúry tváre sú viditeľnejšie. Krémová vysoko vyživujúci konzistencia prípravku dodáva pleti pružnosť. Popis: Kožné mikrosystém vekom prichádza o svoju životnú energiu. Pleť postupne klesá, čím stráca svoje kontúry. Preto je Matriciane Fermeté krém špeciálne vyvinutý tak, aby pleti pomáhal pri úbytku pevnosti, vráskach a povislému vzhľadu, ale aj po estetických zákrokoch (peeling, injekcie, laser) na odporúčanie lekára, pretože optimalizuje účinnosť ošetrenia. Aktívne látky: Matricium® - stimuluje bunkovú regeneráciu, obnovuje objem a pevnosť pleti, navracia jej stratenú energiu. Obsahuje základné živiny potrebné pre bunkovú dlhovekosť Kyselina hyalurónová, vitamíny, minerálne soli a aminokyseliny - regenerácia tkaniva. Polylift® a Tetrapeptidy® - reštrukturalizácia a stimulácia biosyntézy prírodných podporných vlákien pre okamžité vypnutie ovisnutej pleti. Ectoin® - látka z egyptských slaných jazier posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti. Typ pleti: Vhodné pre všetky typy pleti, predovšetkým pre citlivú a ovisnutú pleť. Použitie: Naneste ráno a / alebo večer na očistenú pleť tváre a krku. Odporúča sa používať spoločne so sérom Matriciane a Matricium ampulkami . Príbalový leták:

• výborný pre moju vekovú kategóriu
    • neviem

super

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Mám veľmi citlivú pleť a tento krém veľmi dobre znášam

Tento krém odporúčam. Je veľmi dobrý aj na veľmi citlivú pleť.

• Vyborny protivraskovy krem

Odporucam, vyskusala som vela protivraskovych kremov ale tento splnil moje ocakavania.

Odporucam stranku, kde som si tovar zakupila. Spokojna.
    www.bioderma-sk.sk